Expand Nieuwsbrief
December 2013
Geachte lezer,
Bij deze ontvangt u de de december 2013 editie van onze maandelijkse nieuwsbrief. Hieronder treft u:
Veel plezier met het lezen van deze nieuwsbrief,
Met vriendelijke groet,
Het Expand team
In een korte schets beschrijft Robert Schuurman precies hoe het fout kan gaan: uw baas is een integere man, hard werkend, misschien de beste adviseur van het team - en wordt dan manager gemaakt. Maar het loopt niet. Managementboeken helpen niet - hoe gaat u hier mee om?
Mijn baas begrijpt er niets van, maar hoe leg ik hem dat uit?
Onze vacatures uit deze nieuwsbrief zijn inmiddels ingevuld. Bekijk vooral onze actuele HR vacatures en HR opdrachten (of projecten).
Zoals u zich kunt voorstellen, plaatsen we niet alle vacatures die we in portefeuille hebben op onze website of in onze nieuwsbrief. Soms moet de vacature snel worden ingevuld, of hebben we als de vacature binnenkomt al enkele geschike kandidaten. Om vragen van onze opdrachtgevers voor te zijn hebben we enkele profielen gemaakt van mensen die we regelmatig op deze manier plaatsen. Voldoet u aan een van de profielen? Schrijf u dan vooral in.
HR Business Partner, 40 uur, WO, door heel Nederland
Compensation & Benefits Manager, 40 uur, door heel Nederland
HR Directeur, 40 uur, door heel Nederland
HR Interimmers, 40 uur, WO, door heel Nederland
1. 7 tips voor het vinden van een nieuwe baan
2. HR model 9 grid talentontwikkeling
3. Motiveren van uw medewerker met een burn-out? Niet doen!
4. Yahoo en het misverstand over Het Nieuwe Werken
5. 9 Nuttige tips om een burn-out te bevorderen!
6. HR starters moeilijkheden op de arbeidsmarkt
7. 10 grappige spreuken over werk
8. Hoe ASML 1200 mensen heeft aangenomen (Rondetafelbijeenkomst)
9. Sterk voor werk
10. Reorganisatie: de psychoogie van de achterblijver
In navolging van de eerdere lijsten zijn alleen de artikelen uit 2013 opgenomen. Zo krijgt u een idee van de meest populaire onderwerpen van het afgelopen jaar. Sommige discussies lopen nog, dus doe vooral mee!
Chris Stapper
Community Manager Expand
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |